VMware Global Community
tolgaanit
Enthusiast
Enthusiast

Vmware Türkçe Destek

Adem Beye vmware ürünleriyle ilgili türkçe cevap alabilecekleri bir forum oluşturduğu için teşekkür ederim. her zaman forum içinde ve hızlı cevaplarla geri dönüyor Smiley Happy

Kurumsal şirketlerde çalışıp vmware lisansı ve support paketi olan arkadaşlar vmware den türkçe destek alabilirler. Vmware Türkiye de Türkçe destek vermeye başladı. my vmware accountlarınızdan get support diyerek sorunuzu yazabilirsiniz.

Forum üzerinden Support paketi olmayan fakat vmware üzerine çalışan arkadaşların sorularını cevaplamaktan memnuniyet duyacağım.

Tolga ANIT VCP 4/5//6 vExpert 12/13
0 Kudos
5 Replies
TolgaAsik
Enthusiast
Enthusiast

Tolga Selam;

Destek için teşekkürler. Bu alanda Türkçe forum olması sevindirici bir gelişme.

Adem senide ayrıca tebrik ediyorum.

Saygılarımla.

0 Kudos
ademyetim
Expert
Expert

Arkadaşlar Selamlar;

Güzel düşünceleriniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkürler. VMware’in Türkiye de yaptığı atılımlar ve verdiği destekler gerçekten takdir edilecek bir durum, özellikle kurumsal anlamda verdiği Türkçe destek birçok kurumun bu ürüne olan güvenini daha da artırıyor. VMware alanın da çalışma yapıp bilgi birikimlerini paylaşan, ihtiyaç anında cevap veren tüm arkadaşlara ben de teşekkür ediyorum.

Kısa bir hatırlatma, VMUG üyelerine bilgilendirme maili gitmiştir fakat gitmeyenler için iki hafta sonra VMUG toplantısı gerçekleşecektir, katılmak isteyen arkadaşlar, kayıtlarını şimdiden aşağıdaki linkten yapabilirler;

27 Kasım  Salı günü Swissotel the Bosphorus Istanbul’da siz değerli  misafirlerimizin katılımı ile gerçekleştireceğimiz Türkiye VMUG  Toplantımıza davetlisiniz!

VMware çözümlerindeki son yenilikleri ve VMware Bulut Altyapı  Çözümlerine ait gelişmeleri paylaşacağımız etkinliğimize sizleri  bekliyoruz ! Hemen kaydolun!

Ajanda

• 9:00 Kayit
  • 9:30 Acilis Konusmasi - Ozan Orcunus, ING Bank
  • 9:45 SDDC - VMware' in Yazilim Tanimli Data Center Vizyonu - Bunyamin Ozyasar, Kidemli Sistem Muhendisi, VMware
  • 10:30 vSphere 5.1 Technical Deep Dive - Erkal Aslankara, Kidemli Sistem Muhendisi, VMware
  • 11:15 Kahve Arasi
  • 11:30 ‬Musteri Hikayesi – Turkiye Finans Katilim Bankasi
  • 12:00 Vcops 5.6 - Engin Metin, Kidemli Sistem Muhendisi, VMware
  • 12:45 Ogle Yemegi
  • 13:45 Sanal Altyapi Yonetimi ve Veri Korumada Gelinen Son Nokta - Murat Acinci, Sistem Muhendisi, Veeam
  • 14:15 VCD 5.1 Vcloud automation center& VCD director 5.1 - Bunyamin Ozyasar, Kidemli Sistem Muhendisi, VMware
  • 15:00 Khave Arasi
  • 15:20 Daha Zeki Bir vCenter – Hitachi Unified Compute Platform ile  Gelismis VMware Entegrasyonu - Taylan Tandogan, Kidemli Cozum Danismani,  Hitachi Data Systems
  • 15:50 Kapanis

İyi çalışmalar.

Adem Yetim
Chief Solutions Architect & Technologist
Fellow of the BCS and IET (FBCS & FIET), CITP, CEng, EUR ING, IntPE (UK)
0 Kudos
AlicanK
Contributor
Contributor

Adem Bey merhaba,

Bu katılım ücretli mi ? Ücreti ne kadar?

İyi çalışmalar.

0 Kudos
ademyetim
Expert
Expert

Alican Bey;

Katılım ücretsiz olup, sadece aşağıdaki linkten kayıt yapmanız yeterli olmaktadır.

http://www.vmug.com/e/in/eid=661&source=5

İyi çalışmalar

Adem Yetim
Chief Solutions Architect & Technologist
Fellow of the BCS and IET (FBCS & FIET), CITP, CEng, EUR ING, IntPE (UK)
0 Kudos
TolgaAsik
Enthusiast
Enthusiast

Bu event'e gerçekten çok ihtiyaç vardı.

27 Kasım'da görüşmek üzere Smiley Happy

0 Kudos