inleo
Leadership
Leadership

VMUG Polska: Zarejestruj się już dziś!

Z ogromną przyjemnością  zapraszamy Państwa na konferencję grupy VMUG Polska, która odbędzie się dnia 21 marca 2013 r. w Warszawie w Hotelu Westin przy ulicy Al. Jana Pawła II 21.


Rejestracja (http://www.vmug.com/e/in/eid=796&source=5) dostępna jest dla członków grupy VMUG. Liczba miejsc jest ograniczona.
Agenda

10:00 Przywitanie. Organizacja VMUG.
10:15 „Bezpieczeństwo informacji w środowiskach VMware na przykładzie projektu  InfoCAR w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych.”; Mieszko Mytnik, InfoCAR; Michał Ciemięga, Trend Micro
11:00 „The DR & The Cloud”; Mike Laverick, VMware
11:45 „Zaproszenie do laboratorium – backup środowiska VMware według Veaam”; Wojciech Cegliński, Veeam
12:00 Przerwa kawowa
12:30 „PowerCLI, przykłady z życia wzięte”; Grzegorz Kulikowski
13:15 Obiad
14:00 „VMware + Hitachi Data Systems  =  pełna integracja”; Marek Toczko, Hitachi Data Systems
15:00 „The Zero to Colo”; Mike Laverick, VMware
15:45 „Automatyzacja procesów i zadań w środowisku vSphere z wykorzystaniem VMware vCenter Orchestrator”; Robert Świsłocki, Mariusz Bakun
16:30 Rozlosowanie nagród oraz zamknięcie spotkania
Istnieje możliwość bezpłatnego zakwaterowania dla uczestników w hotelu Westin w dniu 21/22.03. W celu rezerwacji pokoju prosimy o wiadomość na adres POLAND@vmug.com oraz oczekiwanie potwierdzenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wszyscy uczestnicy zaproszeni są na spotkanie wieczorne – szczegóły podczas konferencji!
Najnowsze informacje dotyczące spotkania dostępne są pod linkiem Event Details Page (http://www.vmug.com/e/in/eid=796&source=5).
Dołącz do grupy VMUG Polska na stronie Poland VMUG Workspace i bierz aktywny udział w dyskusjach na forum oraz spotkaniach!
Uwaga: Aby mieć możliwość uczestnictwa w spotkaniu VMUG Polska wymagana jest rejestracja oraz posiadanie konta na stronie VMUG. Jeśli nie pamiętasz hasła lub użytkownika odwiedź stronę Username and/or Password Help.
W razie pytań związanych ze spotkaniem skorzystaj z adresu POLAND@vmug.com.
http://blog.inleo.pl @maciejlelusz
0 Kudos
1 Reply
TomPreg
Contributor
Contributor

Jestem nieobecny w pracy do dnia 01-03-2013. Pilne sprawy proszę kierować na skrzynkę AdministratorzyNT, lub dzwonić 601820939. Tomek Pręgowski

0 Kudos