VMware Global Community
inleo
Leadership
Leadership

Spotkanie VMUG UserCon w Warszawie

Przed Wami pierwsze polskie spotkanie VMUG UserCon (#PLVMUG #WAW)! Już 22 lutego 2018 spotkamy się w Warszawie, gdzie od godziny 9:00 do późnego popołudnia będziemy zanurzać się w technologiach VMware. Warto się pojawić na czysto techniczne sesje gdzie ludzie z społeczności opowiedzą o swoich doświadczeniach z technologią VMware. Będą również nie byle jakie gwiazdy - Scott Lowe (Engineering Architect), Kit Colbert (VMware VP & CTO, Cloud Platform BU), Mitesh Pancholy (VMware Principal Architect & CTO Ambassador), Konrad Clapa (Double VCDX, Atos Global Technical), mogę zagwarantować, że nie będziecie się nudzić:

Tutaj macie namiar na spotkanie PLVMUG: http://bit.ly/PL-UserCon-2018

Agenda jest ogromna, więc warto wskoczyć na powyższą stronę, tymczasem główne tematy:

  1. An Introduction to VMware Cloud Services - Scott Lowe
  2. The power of Rest API for VMware Stack - Konrad Clapa
  3. Cloud and Cloud Native: Accelerating the Journey - Kit Colbert
  4. VMware w środowisku Cloud Native Applications - Emil Gągała
  5. Historia o tym jak zamienić macierze dyskowe na 16 serwerów? - Przemysław Tomaszewski
  6. vSAN Sizing best practice - Przemysław Tomaszewski
  7. Budowa Disaster Recovery z NSX w ramach infrastruktury własnej, chmury publicznej oraz na bazie usługi DRaaS - Piotr Jabłoński
  8. Sterowana programowo siec SD-WAN VeloCloud, czyli nowoczesne, uproszczone i efektywne kosztowo podejście do realizacji sieci rozległych - Andrzej Jeruzal
  9. AppDefense - ochrona poprzez obserwację - Piotr Jabłoński, Andrzej Szymczak

Piwerko, czyli tradycyjny vBeer (http://bit.ly/vBeerWAW10) odbędzie się w Hiltonie, od 17 do 19 mamy otwarty bar, potem pewnie się przeniesiemy gdzieś w okolicy ze względu na czynnik materialny Smiley Wink Zatem, zapraszamy!

Pamiętajcie, że VMUG zawsze był i zawsze będzie for FREE, wiec czeka Was cały dzień pełen wiedzy i networkingu. Do zobaczenia!

http://blog.inleo.pl @maciejlelusz
Tags (3)
Reply
0 Kudos
0 Replies