inleo
Leadership
Leadership

Spotkanie PLVMUG 16 czerwca 2016

Za dwa tygodnie spotkanie! Prawdopodobnie już od jakiegoś czasu dostajecie zaproszenia i jak widziałem wielu z Was się zapisało. Natomiast dla tych którzy jeszcze nie słyszeli to szczegóły spotkania znajdziecie tutaj:

https://www.vmug.com/p/cm/ld/fid=13331

Zapraszam do rejestracji - jest wymagana, abyśmy mogli ogarnąć sprawy organizacyjne... jak również liczba miejsc jest ograniczona. Ok, formalności za nami. Teraz trochę o zmianach, jak widzieliście agenda staruje tym razem od 14:00 - z jednej strony jest to ukłon dla podróżujących do stolicy, a dla autochtonów może pomoże się ogarnąć z tematami rodzinno/firmowymi... i miejmy nadzieję wszytymi pozwoli na przybycie. Oficjalna cześć trwa do około 20:00. Będzie o VSAN, będzie o View i NSX, czyli jak widzicie tematy zaiste gorące. Potem startuje vBeer:

http://www.meetup.com/vBeer-Poland/events/231574695/

Zapisywanie na vBeer nie jest wymagane, natomiast jak wiecie, że na pewno zostaniecie to wpiszcie się proszę, znów pomoże nam to organizacyjnie. Mamy nadzieje, że nowa forma - czyli całe spotkanie od początku do końca w nieco luźniejszej, klubowej atmosferze przypadnie Wam do gustu. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!

http://blog.inleo.pl @maciejlelusz
0 Kudos
0 Replies