VMware Global Community
Bialyy
Contributor
Contributor

Pytanie odnosnie spotkania 04.06.2009@GDYNIA (Sharepoint)

Witam, na wstępie się przedstawię: Michał Białozór, Uniwersytet Gdański :).

Mam pytanko odnośnie jednej z kwestii poruszanych na ostatnim spotkaniu grupy w Gdyni. Jeden z kolegów z firmy VMWARE (niestety nie pamiętam imienia) wspomniał na spotkaniu o osobie, będącej na sali, która ma w swojej firmie 24000 pracowników używających Sharepointa ze stajni Microsoftu i jest w stanie na ten temat porozmawiać. Niestety nie wiem o kim była mowa, a zależy mi na tej wiedzy, gdyż jesteśmy na Uniwersytecie w okresie przedwdrożeniowym tegoż właśnie systemu w skali całej uczelni i kontakt do tej osoby byłby z pewnością interesujący dla nas :). Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć o kim była mowa, ew. podać jakąś daną kontaktową, np. adres email? Będę wdzięczny. POZDRAWIAM!

Reply
0 Kudos
6 Replies
TomPreg
Contributor
Contributor

Pytaj Waść Smiley Happy

Tomek Pręgowski

Reply
0 Kudos
Bialyy
Contributor
Contributor

Rozmawiamy tutaj, czy za pośrednictwem maila? Sprawa nie do konca dotyczy VMWare'a :).

EDIT:

No powiedzmy, że po części dotyczy, po części nie dotyczy.

Reply
0 Kudos
TomPreg
Contributor
Contributor

No to:

tomasz.pregowski@pekao.com.pl

Reply
0 Kudos
Bialyy
Contributor
Contributor

Ok, dzieki, przerzucam sie zatem na Twojego maila. Bede mial tez kilka pytan architekturalnych, laczacych SharePointa z VMware, o tym bedzie mozna pogadac pozniej juz tutaj, na forum.

Reply
0 Kudos
waszkk02
Contributor
Contributor

Panowie, ale to jest bardzo ciekawe - ja też mam w firmie sharepointa - może się przyda. Piszcie tutaj co jest możliwe do publikowania.

Pozdrowienia

Krzychoo

Pozdrawiam, Krzysztof Waszkiewicz
Reply
0 Kudos
Bialyy
Contributor
Contributor

Jak tylko otrzymam odpowiedź, na pewno ją tutaj umieszczę (o ile będzie to mozliwe Smiley Happy).

Reply
0 Kudos