ibrahimayhan
Merhabalar, HP ProLiant DL320e Gen8 İle Uyumlu Olarak ESX 6.0 Update 2 HP İmage Dosyasini Kullanmaktayim, Data Store Disk Olarak 7.2K Enterprise HDD Kullanmama Ragmen WinSCP veya Browser Uzerinden… (Show more)
in Turkish
ibrahimayhan
Merhabalar, Teaming Yapılandırması Üzerinde Bir Sorun Yaşamaktayım, Esxi 6 Üzerinde Gerekli İşlemleri Uyguladım ve Aşağıdaki Gibi Görüntülenmektedir. Yalnız DataStore Üzerinden Veri Aktarımı… (Show more)
in Turkish
ibrahimayhan
Merhabalar, HP DL320e Gen8 Sunucum Üzerinde ESX 6.0 HP İmage Kullanmaktayım, Dynamic Discover Üzerinde Gerekli Tanımlamayı Sağladım Yalnız LUN Birimleri Görüntülenmemektedir, Lun Olarak 50 TB (64… (Show more)
in Turkish
ibrahimayhan
Merhabalar, Yapimiz Uzerinde Esxi Platform İlk Defa Kullanacagiz ve Test Edecegiz, Mevcutta Bulunan HP DL320e Gen8 Suncum Uzerinde 2 x 1 TB ve Raid 1 Yapilandirmasi Bulunmaktadir. Kurulum İcin… (Show more)
in Turkish
ibrahimayhan
Merhabalar, Yapimiz Uzerinde Esxi İlk Defa Kullanmaktayim ve Test Etmekteyim, Kisa Bir Sure Once Server 2012 Role Tabanli Hyper-V Uzerinde Mail Yapisi İcin Centos Uzerinde Zimbra Kurulumunu… (Show more)
in Turkish
ozkand
Merhaba arkadaşlar,        Vmware konusunda yeni bir kullanıcı olarak desteğinizi rica ediyorum. Mevcutta bulunan Hyper V yapımızı Vmware taşımayı düşünüyoruz. Bu doğrultuda 2 yeni server ve 1 adet… (Show more)
in Turkish