Skip navigation

Turkish

VMware Türkçe Forumu'na hoş geldiniz. Bu forum, Türkiye'de yer alan VMware profesyonellerini aynı çatı altında toplamayı ve oluşturulan network sonucunda bilgi ve birikimlerin kitlelere daha kolay aktarılmasını sağlamak amacı ile kurulmuştur. Burada oluşturulan forum alanında fikir ve görüşlerinizi paylaşabilir, sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Recent Activity

mahxop
VM'de cs:Go açmaya çalıştığım zaman "your graphics hardware does not support all features needed to run this game" hatasını alıyorum. Sanırım ekran kartı driverları ile alakalı. Fakat VMlere driver… (Show more)
in Turkish
cengizyilmazz
Merhabalar; Kullanmakta olduğum 2 adet fiziksel vmware esxi var. Backup sırasında hata almaktayım aşağıda ekran görüntülerini paylaşıyorum.
in Turkish
gorkemburan
Merhabalar , yaklaşık 1 yıldır kendi aldığım fiziksel sunucumu barındırıyorum. Fakat veri merkezi vs. teknik olarak bir çok şeyi bilmiyorum. Yaklaşık 6 aydır 10Gb network üzerinde barınma hizmeti… (Show more)
in Turkish
gib2017
Merhabalar; ortamda esxi 5.5.0 ve o hostları yöneten vcenter 5.5.0 var. Yeni bir vcenter 6.7 kurdum. Esxi 5.5 çalışan hostlara da Esxi 6.5 kurmam gerekiyor. Eski 5.5 hostları içerisindeki vmleri… (Show more)
in Turkish